unogroup logo

Par mums

UNO GROUP ATTĪSTĪBA

Dibināts 2015. gadā un strauji izaudzis par nozīmīgu uzņēmumu nozarē, UNO GROUP nodrošina visa veida tīrīšanas, uzkopšanas un ēku apsaimniekošanas pakalpojumus uzņēmumiem un privātpersonām. Investējot modernā uzkopšanas tehnikā un uzņēmuma attīstībā 2020. gadā UNO GROUP pakalpojumu klāstu papildina arī būvgružu savākšana un izvešana un, savukārt, ātri reaģējot uz situāciju valstī, izveidots telpu dezinfekcijas pakalpojums birojiem un tirdzniecības telpām. Vairāk par piedāvātajiem pakalpojumiem šeit.

SERTIFIKĀTI

UNO GROUP profesionalitāti apliecina mūsu iegūtie starptautiskie sertifikāti.

VIDES & KVALITĀTES POLITIKA

Kā zaļi domājošs un atbildīgs uzņēmums UNO GROUP savā darbībā ieviesis Vides politiku, kuras ietvaros darbinieki ievēro visas normatīvās un saistošās prasības, kā arī regulāri pārskata iespējas samazināt dabas resursu patēriņu.

ATSAUKSMES

MISIJA & VĪZIJA

Misija - Ēku un teritoriju uzkopšana un apsaimniekošana nodrošinot klienta vēlmēm un vajadzībām atbilstošu pakalpojumu klāstu, risinājumus un profesionālu darbu izpildi.
Vīzija- Būt rūpīgam savas jomas profesionālim pret partneriem, darbiniekiem un apkārtējo vidi, veicinot godprātīgu biznesa attīstību.